Termovizija-kodėl specialistas?

termovizija.radiatoriai.nenuorintiTermovizija tapo ne tik žinoma daugeliui žmonių paslauga, bet rinkoje atsirado pagunda atlikti šilumos nuostolių detektavimą savarankiškai. Kalbant su užsakovais tenka pastoviai šią dilemą narplioti ir sugalvotas straipsnis skaitytojui, kuris tikimės, atsakys į visus reikiamus klausimus bei pašalins dvejones dėl pasirinkimo laisvės privalumų bei trūkumų. Mes ir patys už laisvę. Pavadinom net puslapį - asmeninė energetikos strategija. O čia štai ir labas rytas... Kažkokie pasirinkimai, atrodytų, ganėtinai paprastoje procedūroje žiūrint į prietaisą pavadinimu termovizorius ir ieškok tu to šalčio po savo namus iki savarankiško sušalimo. Per beveik dešimt metų praktikos atsirado (bent taip atrodo šiam momentui) keletas esminių punktų kuriuos ir norėtumėm aprašyti. Tikimės, kad žemiau esantys išvardinti punktai lems apsisprendimą jums labiausiai tinkantį. Mes už sąmoningą termoviziją. Tad keletas punktų kodėl termovizijai reikalingas daugiau specialistas nei patsai termovizorius.

Termovizijos kainos.

Paslaugos pavadinimas Kaina eurais**
Termovizija namui jei plotas iki 200 kv.m. 89,00-149,00
Termovizija  namui jei plotas viršyja 200 kv.m. susitarkim
Termovizija butui jei plotas 35-100 kv.m 35,00-79,00
Termovizija verslui 1 val.*** 50,00
Transporto išlaidos Vilniaus mieste nemokamai
Transporto išlaidos užmiestyje 1 km. 0,30
Transporto išlaidos "kaimynas" užmiestis **** -30%
Termovizijos programa tolimas kaimynas ***** -20%
Žodinė konsultacija nemokamai
Termovizijos atąskaita e.forma - ****** nemokamai
Programa termonuotraukos atsidaryti nemokamai

 * - ne mažiau nei 15 termovizijos rezultatų aprašymas.

** - visos kainos nurodytos be pridėtinės vertės mokesčio (PVM) .

*** - kaina taikoma 1 valandai specialistui dirbant ne mažiau nei 2 valandas.

**** - susitarkite su kaimynu dėl bendros termovizijos ir Vilniaus regione gaukite transporto išlaidoms nuolaidą.

***** - rekomenduokite mūsų teikiamą paslaugą savo draugams ir tolimiems kaimynams ir gaukite nuolaigą termovizijai.

****** - šiame dokumente yra daugiau techninės informacijos. Kiek jums tokia reikalinga, spręsti užsakovui. Kokybiškai daugiau informacijos, nei pačioje termonuotraukoje ten nėra. Norint gauti tokios formos duomenis elektroninėje formoje reikia iš anksto perspėti specialistą nes visos termovizijos termonuotraukos atliekamos *.is2 formatu, kurį galima peržiūrėti tik su nemokama specilizuota program, skirtingai nuo *.bmp failo formato, kurį galima peržvelgti su bet kokiu paveikslėlių rodytuvu.

termovizija.temperatura0. Nulinis punktas savotiškai simbolinis ir nestandartinis, bet žemiau 0 ir geriausia atlikti termoviziją. Bet taip sugalvojome linksmesne jumoro forma pateikti pirmą informacijos dalį. Efektyviai termovizijai reikalingas šaltesnis oras. Pridėjom nuotrauką kairėje, kuri iliustruoja dažniausią užsakovo lūkestį lauko temperatūrai. Bet net ir prie tokios lauko temperatūros reikia paruošti vidines patalpas, tiriamo objekto, pačiam termoviziniam tyrimui. Sutaupius, pasiruošimo etape, gali susidaryti situacija, kuomet net ir tokios šaunios sąlygos lauke nepadės detaliai nustatyti šilumos nuostolius. Todėl mes visuomet skatiname registruotis pas mus prieš termoviziją tam, kad pirmo pokalbio metu galėtumėm jums suteikti būtiną informaciją teisingam objekto parengimui. Retsykiais tenka ir atidėti termoviziją, kad sąlygos ne tik lauke, bet ir statinio viduje atitiktų minimalius reikalavimus. Jei galvojate, kad reikia tik pakelti temperatūrą viduje - klystate. Paskambinkite telefonu 8-686-50968 ir mes suteiksime jums reikalingą informaciją.      

3.termovizoriai

1. Atrodytų yra termovizorių  masė, kalnas... Kapitalistai baigia infroraudonūjų spindulių kameras net jau į paskutinius išmaniūjų telefonų modelius inkorporuoti. Termovizoriaus nuoma atrodytų visai tobulas pasirinkimas? Dabar apie tą kalną termovizorių... Termovizoriai yra skirtingi savo specializacija, nors bazė ir pakankamai panaši (salyginai). Ar jums nuomai skirtas termovizorius skirtas pastatų šilumos nuostolių detektavimui - reikia tikrintis. Mūsų termovizorius skirtas išskirtinai pastatų šilumos nuostolių auditui. Paieškos sistemose surinkite mūsų darbinį įrankio pavadinimą - Fluke Tir1. Linko į puslapio gamintoją neduosime, bet vėliau gal prikabinsim patį vartotojo vadovą. Kad tik patiems nepamiršt... Trumpai kalbant įrankis mūsų skirtas išskirtinai pastatų auditui.

termovizija.termozmones.barmenas

2. Atliekant termovizinę analizę objekte mes paliekame užsakovui programinę įrangą su termonuotraukomis. Su šia programine įranga jūs galėsite savarankiškai analizuoti duomenis. Programinę įrangą mes sudiegsime į jūsų kompiuterį, net sukonfiguruosime atąskaitų rėžimą, pakoreguosime kitus reikalingus nustatymus ir parodysime kaip naudotis programa. Ar jums pasiūlys nuomos punkte programinę įrangą ir pamoką "kaip naudotis"? Abejonių kyla, nes pati nuomos kaina salyginai yra apie trečiają dalį nuo termovizijos kartu su specialistu. Visi tą laiką skaičiuoja ir nemokamas sūris gi žinia kur. Dauguma nuomos atstovų juk yra įsitikinę, kad jums užteks tik pamatyti spalvų gamą ir manyti, kad jau turite tai ko reikia. Mes įsitikinę, kad galėsime pademonstruoti žymiai platesnes termovizoriaus galimybes. Kaip alternatyvią termonuotrauka prie visų padarysime jūsų asmeninę ir augintinių temperatūrinę analizę. Sukūrėme net tokią galeriją pavadinimu termožmonės.

termovizorius.fluke.tir13. Nepamirškite, kad termovizorius yra optikos prietaisas. Jei su šia įranga atsitiks kažkas ne taip (iškrito ir skilo optika) - kuo tolyn, tuo labiau tokie įrankiai yra beveik neremontuojami, o kainos yra įspūdingos. Todėl prieš termovizoriaus nuomą įdėmiai pasižiūrėkite į šio įrankio kainą, bei nepamirškite, kad įrankis nuomai skirtas ir kas bus jei būtent jūsų rankose jisai "užges". Ginčas bus ilgas ir baigtis sunkiai prognozuojama. Sutartys šiuo metu, net pas mobilaus tinklo operatorių metams už 2 eurus mėnesinio mokeščio, per 6 lapus ir ganėtinai mažom raidėm. Jei parasta kalba - termovizoriaus kaina yra nuo 2,500 iki 10,000 eurų. Gal termovizorinės filmavimo kameros ir nebus nuomos punkte, bet kaip visuomet tiesa kažkur per vidurį. Iš jūsų arba užstato pareikalaus, o gal nekilnojamo turto pažymėjimo. Šiokių tokių nepatogumų bus. Bet juk tai prietaisas perforatoriaus dėkle, bet ne perforatoriaus kainos. Kodėl jisai turi būti nuomojamas bet kam be reikiamos patikros ar užstato? Kviesdami specialistą jūs išvengiate visų šitų nesklandumų potencialo.

termovizijos.galerija.kontaktai

4. Tarkim jūs nusprendėte termovizorių išsinuomoti. Veiksmas atrodo judesyje sekančiai.... Jums reikia patį termovizorių rezervuoti jums tinkančiu laiku, o ar jums tinkantis laikas ir termovizorius nuomoje bus yra klaustukas su keletą nežinomūjų. Jums reikia nuvažiuoti pasiimti įrankį ir pasinaudojus grąžinti. Keturi reisai į nuomos punktą ir namo. Padarykime prielaidą, kad iki nuomos punkto jūs užtruksite pusvalndį kelio. Taip jau susiklostė ir pasisekė, kad nebuvo jokių automobilinių spūsčių. Vadinasi vien tik termovizoriaus transportui jūs sugaišite net iki poros valandų. Kuro sąnaudas įskaičiavote? Rodos smulkmena, bet kaip liaudies išmintis sako - velnias slypi detalėse. Turite gerą kaimyną ir susikoperavote termovizoriaus nuomai lėšas kolegiškai? Bet juk laiko sąnaudos pasiimant termovizorių nesumažės. Todėl geriau mes ir jums ir jūsų kaimynui siūlome kitokį sprendimą. Specialistas iškviečiamas į objektą. Jūsų skambutis, sutariamas patogus jums laikas ir niekur nereikia važiuoti. Paslauga atvyksta pati pas jus į namus. Jums ir kaimynui dar transporto nuolaidą pritaikysime.

termovizija.krosnies.kamstis

5. Tarkime jūs mėgstate važinėtis, o gal net dirbate netoliese nuomai skirto termovizoriaus, laikas tinkamas ir jau įranga jūsų rankose. Jūs esate namie ir pradedate ieškoti šaltuko išdaigų... Jei pas jus yra patrankos skylės fasade, stoge, pamate - termovizorius net nereikalingas, nes matosi tos nesandarumo, prašąlimo problemos ir be įrangos. Tarkim, kad yra masės name problemų (ne duok die), net jei jūs pastebėsite tam tikras indikacijas statybinio broko - ar tikrai suprasite teisingai ( interpretuosite) termovizoriaus duomenis? O čia būna visokiausių anekdotinių situacijų. Termovizoriuje formuojant termonuotrauką neužtenka sugebėti atskirti spalvinę gamą ir ja remiantis daryti išvadas. Ko jums reikės? Priklausomai nuo statinio konstrukcijos jums reikės žinoti kaip kiekviena medžiaga elgiasi šaltuoju metų laiku ir kokie niuansai kuomet kelios skirtingos medžiagos randsi šalia viena kitos. Betonas, medis, plastikas, metalas ir viskas vienoje nuotraukoje - spalvų gama bus simpatiška, bet interpretuoti duomenis reikia specifinių žinių ir praktikos. Reikia skirti pamatų rūšis, sugebėti vertinti vaizdą pagal statybos metus arba kaip skiriasi termonuotraukoje energetinės klasės. Langas-langui, siena-sienai ir stogas-stogui nelygu. Skirtingos apdailos medžiagos, gamtos faktoriai ir net statybos reglamentas... Tęsti termovizijos reikalingų žinių bagažo sąvadą galima tęsti labai ilgai. O prasmė? Ar tikrai esate pasiruošę savarankiškai atlikti termovizinį statinio auditą? Viskas atrodo paprasta per video filmuką, bet juk per televiziją ir buto remontas trunka apie 20 minučių. Realybėje per dvidešimt minučių nesugebėsite net dažų teptuko nusipikrti. Todėl atvykęs specialistas atvažiuoja ne tik su termovizoriumi, bet ir suvokiantis ką pas jus daro.

termovizija.medinis.namas.kampas6. Suradote problemas (teoriškai) - sveikinam! O kas toliau? Juk pati termovizija tai dar ne sprendimas, o įrankis pradžiai, kad užfiksuoti susikaupusias bėdas. Štai čia ir pasirodo, kad kviesto specialisto privalumai atsiranda reikiamoje vietoje ir reikiamu metu. Čia mes apie save kalbame ir lai atleis mums šią pastraipą visi mūsų konkurentai. Asmuo atliekantis termoviziją turi realios projektavimo ir statybinės patirties. Dėka jos ir atsiradęs šis puslapis. Bet dabar ne apie tai. Žmogus gyvenantis pasyviame name ir galintis pastoviai testuoti statinių konstrukcijas, o vasaros metu stebėti namų statybas yra specialistas kuris realybėje mato kaip tas brokas atsiranda ir supranta kokiu būdu jisai turi būti taisomas. Faktiškai kiekvienas save gerbiantis statybos patikrą atliekantis žmogus turėtų savo automobilyje turėti termovizorių ir bent retsykiais atlikti objektų patikrą. Paskutinis sakinys yra tik asmeninė puslapio autoriaus nuomonė. Jei termoviziją atliekantis asmuo dengiasi tik sertifikatais bei atestatais, bet nematęs statybinėje aikštelėje stingstančio betono - tai niekuomet nebus tikras specialistas. Todėl pabaigai... Termožmonės stebi situaciją statyboje nuo pirmos minties brėžinyje iki energetinio audito eiliniam žmogui jo būste. O kuo galime būti naudingi jums - spręskite savarankiškai.    

Kada atsiranda netiksli termovizija arba paklaidos termonuotraukose?

termovizija.bulterjeras.zvilgsnis

1. Termovizorius turi savas paklaidas. Jas reikia tikslintis kiekvieno aparato atveju atskirai, bet dauguma termovizorių yra pritaikyti darbui iki -10 laipsnių, kuomet galima savaiminė arba automatinė kalibracija paties termovizoriaus.

2. Termovizija ir vėjas. Su vėju tik geriau. Net esant +5 laipsniams lauke vėjas gali sudaryti matavimui sąlgygas tarytum yra -1. Ypatingai jei tai šiaurės rytų vėjas.

3. Termovizija ir kitos metereologinės sąlygos lauke. Saulė, debesuotumas, lietus, šlapdriba, diena, vakaras ir net naktis - visa tai gali duoti savas paklaidas ir nemažas. Ir nesukit sau galvos, kada reikia atlikti matavimus - tai padarysime mes.

4. Termovizija ir pastatų inercija. Labai stambus statybinis brokas bus matomas jau po pirmūjų šalčių. Žmogus kuris supranta rasos taško niuansus gali nemažai pastebėti ir be termovizoriaus. Karkasins ir mūrinis namas skiriasi savo galimybėmis, todėl ir gyvenimo sąlygos skirsis.

5. Užsakovas neturi tikslių duomenų apie statinį. Žmogus nusipirko namą, bet už trisluoksnio mūro niekas nežino kuo ir kiek jisai šiltintas. Sote gipso kartonas ir šiltinimo medžiagos kiekiai nėra aiškūs. Bus sunkiau nustatyti tiksliai ar tai brokas statybinis, ar pati energetinė statinio klasė "siurbia" pinigus. Sieną dar galima angokraštyje glostant preliminariai prognozuoti charakteristikoj, o stoge jau tik kažka atlupt prisireiks.

2017 metais parengėme ir porą naujų straipsnių apie šią paslaugą, kurie yra atsakymai į dažniausiai užduodamus užsakovų klausimus.  Pirmasis vadinasi "tremovizija-kodėl specialistas?" yra trumpas minčių rinkinys apie tai, kodėl termovizorius kartu su specialistu yra pigiau ir efektyviau nei termovizoriaus nuoma. Antrasis vadinasi "termovizija Vilniuje" - trumpas pagrindimas, kaip paslaugos kainos efektyvumą lemia atstumas iki objekto.

  

 

Mūsų rekomenduojami straipsniai

Termoviziją atliksime pigiai, kvalifikuotai bei profesionaliai, atvykstame nuosavu transportu. Jūsų patogumui dirbame savaitgaliais. Vėliau įdiegsime į jūsų tvarkingą kompiuterį termo-programą, pamokysime naudotis. Analizuoti termonuotraukas ...
Pasyvus namas Tai pastatas, kuriame 20°C vidaus temperatūra gali būti pasiekta nenaudojant standartinių šildymo ir vėsinimo sistemų. Tokie pastatai yra vadinami "pasyviais", nes vyraujantys šilumos šaltiniai yra "pasyvūs" pvz.: saulės šiluma, ...
Skubiai pataisėm, palyginom keliose lentelėse naujo ir seno reglamento skaičius. Nuo 2019 metų vasario pirmos dienos atsirado korekcijos statinių suvartojamai energijai, techninei specifikacijai. Tad atsiradūs naujai informacijai, buvo prasminga ...
Sukurtas skyrius projekto naujienos dabartinėje būsenoje daugiau panašus į skyrių https://wwww.pasyvusnamas.info mėnoraštis. Faktiškai skyrius "porjekto naujienos" išsiplėtė iki blog kategorijos kaip ir kiti pagrindiniai meniu skyriai sprendimai, ...
Galima būtų įžvelgti kažikokį nesusipratimą, bet tikrai taip nėra. Paruošti gerą pasyvaus namo projektą tikrai reikia laiko ir šalto proto. Mus apima vis daugiau informacijos, su kuria jau reikia tiesiogine ta žodžio prasme kautis. Visko visur ir ...
Vienas iš svarbiausių statybos klausimų yra gvildenamas šiame straipsnyje. Kas yra banko paskola, kokius ji duoda privalumus ir trūkumus namo statyboje? Kas teigiamo ir niegiamo priimant sprendimą bendrauti su kredito instituciją, kuris suteikia ...
Pasyvaus namo laiptai? Kodėl tik pasyvaus namo laiptai? Tarytum jie kažikokie įpatingi pasyviame name. Mes taip negalvojam. Laiptai turi būti saugūs, patogūs, praktiški ir simpatišk. Bet, kad pasyviam name jie kažkuom įpatingai skirtūsi nuo ...
Langai yra šalčiausia pasyvaus namo dalis, o tai reiškia, kad reikalaujanti papildomo rūpesčio. Lietuvoje, bent dabartiniu metu, pasyvaus namo sprendimai ir skelbimai apie parduodamus pasyvius namus retsykiais turi keistokų apibūdinimų. Jei kalbėti ...
Skyriuje termovizija bandėme pateikti platesnes termovizorių galimybes mūsų aplinkoje. Teromovizoriaus istoriją, veikimo principus ir iliustruota medžiaga su pagrindinėmis panaudojimo kryptimis atskiras skyrius - termovizorius. Jei norite ...
Lietuva kontrastų šalis, arba paprasčiau kalbant - sveiki šiauriečiai! Taip, taip, kad ir koksai žalias mūsų krašas, iš žemiau pateiktos informacijos, vidurio Europa ar pietiečiais, nepaisant Lietuvos kaip geografinio centro, vadintis būtų didelė ...
Sąlyginai spontaniškai šis skyrius atsirado šiame puslapyje, nors bulterjeras ir puslapio autorius - draugai nuo 1993 metų. Jei nors vienas žmogus peržiūrėjęs šiuos filmukus žemiau apie šios veislės šunis pakeis savo nuomonę - rezultatas pasiektas. ...