Sandarumo testas - mūsų privalumai

sandarumo.testas.ventiliatoriaus.greicio.reguliatorius

MB „Termožmonės“ laboratorija yra akredituota Lietuvos Nacionalinio akreditacijos biuro atlikti pastatų sandarumo tyrimus pagal LST EN ISO 9972:2015 ir standarto LST EN ISO/IEC 17025:2018 atitikčiai. Akreditavimo pažymėjimas Nr. LA.206-01.

Namo sandarumo testas atliekamas su maksimaliu prisitaikymu prie užsakovo paskirto laiko - ne darbo metu, savaitgaliais. Tai jums nekainuoja papildomai, svarbiausia - jums tai patogu ir mes ne PVM mokėtojai! Detalesnę informaciją, kainas apie sandarumo testą galėsite rasti žemiau, o tikslią sumą pirminio matavimo galėsime įvardinti pamatę jūsų pilną statinio projektą. Viskas priklauso nuo statinio architektūros. Pasitikrinkite namo statybos kokybę prieš pabaigiant darbus, perkant naują namą arba kotedžą. Registruokitės e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba sms tel. 8-686-50968.

Norėtusi, prieš visą tekstą, žemiau esantį, pasakyti tai kas svarbiausia... Pastato sandarumo testą rekomenduojama atlikti dukartus. Kodėl? Pirmas sandarumo testas atliekamas iki pilnos apdailos, nes galima surasti paprasčiau statinio trūkumus, o nesandarumo priežastys šalinamos lengvai, pigiau nei tai aprašyta žemesnėse straipsnio dalyse. Dažnu atveju nesandarumas slepiasi po lubomis, kituose jungimuose. Jei pirmas sandarumo testas atliekamas po pilnos apdailos ir jo rezultatai yra neigiami gali tekti tą apdailą ir nuimti. Teiraukitės, domėkitės - sutaupysite pinigų, laiko, nervų - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Mūsų įmonė oficialiai pripažinta kaip sandarumo testo programinės įrangos vertėja iš anglų į lietuvių kalbą - google translate nepadėjo...

 

Sandarumo testo metu suteikiame galimybę užsakovui dalyvauti matavime - popierius iškęs viską, o akių neapgausi!

Labai giliai netalizuojant mūsų viršutinės antraštės norisi suteikti tokią mintį skaitytojui. Jei jūs statote, parduodate, perkate nekilnojamą turtą už 100-300 tūkstančių eurų ir vertinate statinį tik iš popierinės dokumentacijos, brokerio liaupsių (jei jis atstovauja pardavėją), statytojo patikinimų "statyta kaip sau"... Kodėl nepasižiūrėti į statinio sandarumą gyvai? Jau pardavėjas atradęs sandarumo testo privalumus iki parduodant būstą, bet yra ir gudraujančių "entuziastų".  Sandarumo testo kaina ir sukuriama pridėtinė vertė tiesiog neproporcingai patraukli tam kas tame būste gyvens ateityje. Vilniuje ir aplink 15 kilometrų spinduliu sandarumo testo kainos sekančios, jei nėra straipsnyje kažikokios akcijos meto. Dėl kitų miestų reikės įvertinti tranporto kaštus (kuras, atvykimo laikas). Kainos nurodytos tik sandarumo testui, be probleminių vietų paieškos. Kodėl kainos priklauso nuo namo kvadratūros? Sandarumo testas užims tiek pat laiko, jei tai 80-400 m2 vienbutis, bet įvertinti statinio kubatūrą laikas bus skirtingas. Nuo statinio kubatūros skaičiaus tiesiogiai priklauso galutinis matuojamas dydis - skirtinga architektūra, namo plotas generuoja papildomas laiko sąnaudas.

Šioje lentelėje yra nurodytos kainos kai reikalinga surasti nesandarias vietas pastate sukeliant tik perteklinį slėgį, pateikiami rezultatai žodžiu, pažymimos pastato nesandarios vietos, konsultuojama dėl pastato probleminių vietų sprendimų. Matavimas atliekamas neakredituotu metodu, tačiau neviršyjant sukeliamo pastate 100 Pa. slėgio.
Nr. Kvadratūra m2. Kaina EUR nuo*
1. iki 80*** 90**
2. iki 150*** 120**
3. iki 300*** 150**
4. iki 600*** 180**

 * - prireikus ir su užsakovu suderinus būsime objekte tiek laiko kiek būtina atlikti kokybišką paslaugą.

** - sugaištamo objekte laiko sąnaudos skaičiuojamos 1val. - 30 EUR., bet nemažiau nei nurodyta suma lentelėje. Pateiktos kainos galioja Vilniaus miesto ribose ir 15 kilometrų spinduliu aplink Vilniaus miestą.

*** - žiemos metu galima papildomai naudoti ir termovizorių nesandarių vietų vizualizacijai (neakredituotas metodas). Kaina apskaičiuojama pagal principą - iš lentelėje nurodytos objekto kainos atėmus 50 Eur. Pvz. Jei jūsų namo kaina 120 EUR, termovizoriaus papildoma paslauga kainuos 70 EUR.

Akredituoto sandarumo testo kaina ... užsakovui informacija, kolegoms įdomu - skelbiam viešai!
Nr. Kvadratūra m2.* Kaina nuo **
0. 80-301*** 50.00
 1. iki 150 190.00
2. 151-180 200.00
3. 181-200 220.00
4. 201-250 250.00
5. 251-300 300.00
6. 301> pagal susitarimą

 

* - Pagal ISO 9972 standartą skaičiuojama tiriamo statinio kubatūra. Ši kubatūra nėra tapati su projekte nurodomu gyvenamo arba naudingo ploto kvadratūra.

 ** - Kainos gali keistis priklausomai nuo atstumo iki objekto. Kainos galioja Vilniaus mieste ir aplink Vilniaus miestą 15 kilometrų spinduliu.

*** - Atvykimas į objektą pirminiam vizualiam sandarumo įvertinimui.

Kuomet perskaitysite šį straipsnį žinosite ką gaunate su mūsų teikiama paslauga "sandarumo testas". Rodos viskas paprasta, bet detalėse nelabasis ir slypi. Pagrindinis mūsų sandarumo testo devizas - neformaliai! Palyginkite mūsų teikiamą paslaugos veiksmų aprašymą su kitomis bendrovėmis ir tuomet spręskite apie tai ką ir už kiek norime pasiūlyti Jums. Veiksmai, kuriuos vardinsime, yra svarbūs ir reikšmingi matavime. Pagrinde norime savo paslauga suteikti užsakovui informaciją ne tik kiek to sandarumo esama, bet kur galimai jisai prapuola. Mūsų sandarumo bandymas yra papildomai ir noras atsakyti į klausimą "kur statinyje problema, nuotekis? ". Formaliai, pagal įprastą praktiką, sandarumo testas skirtas patikrinti ar suprojektuota energetinė klasė pagal statybos reglamentą atitinka sandarumo normas. Kadangi akcentuojam ne formalumą pradedame vardinti mūsų privalumus, kuriuos šiam momentui suvokiame.

pastatu.sandarumo.testas.trys.ventiliatoriai1. Mes prisitaikome prie jūsų laisvo laiko objekte. Gal būt jums patogu savaitgalį, po darbo valandų, o gal ankščiau ryte? Mes lankstūs darbo grafike. Gal tik mūsų ir jūsų planus gali pakoreguoti oras. Neturi būti labai vėjuota diena. Turime omenyje, kad vėjo gūsiai neturi siekti daugiau nei 5-10 metrų per sekundę. Lietus ar per didelė drėgmė susikaupusi lauke - matavimas neleistinas. "Siurbti" lietų į brangios aparatūros daviklius, elektros variklių apvijas - labai jau nesinori.

2. Atlikdami sandarumo testą stengiamės dažniausiai dirbti pusiau atomatiniu rėžimu. Pirmoje straipsnio nuotraukoje ir matote rankinio reguliavimo dalį. Pusiau automatinis rėžimas kelia pastate slėgį lėčiau ir tokiu būdu garo barjerui nesukeliamas smūginis slėgio efektas. Panašus būdas rekomenduojamas pašildant automobilio variklį, nes pasirodo tepalo visos savybės jūsų variklyje pradeda dirbti nuo +30 laipsnių. Taip pat ir su slėgiu pastate. Keliant pastarajį laipsniškai tausojame statinio konstrukcijas. Pagaliau gamtoje slėgis nekinta taip greitai kaip gali tai imituoti sandarumo testo įranga. Atliekant sandarumo testą rankiniu būdu laiko sąnados yra didesnės.

3. Kadangi mes esame sandumo programos vertėjai į lietuvių kalbą, rodome testo metu pačiam vartotojui visą matavimo prosecą, komentuojame, diskutuojame apie momentinius rezultatus. Net matavimo atąskaitą suformuojame tuojau pat ir galime objekte atiduoti nedelsiant į užsakovo laikmeną. Trumpinant - rezultatai čia ir dabar.

4. Mums įdomu ne tik bendri sandarumo testo duomenys apie oro srautus, bet ir kurioje dalyje yra statinio problemos. Retsykiais matuodami B arba A energetinę klasę susiduriame su įdomiais stebėjimais. Statinys atitinka sandarumo reikalavimus, bet tai tik iš pirmo žvilgsnio. Kaip atrodo antras žvilgsnis? Sukuriame rankiniu būdu slėgį 50 Paskalių ir einame per pastatą jį inspektuoti. Elektros rozetės lauko sienose, atsitiktinai prasivėręs ar nepilnai uždarytas langas, stogo garo barjero plėvelės atsilupusios - visa tai su pertekliniu slėgiu apžiūrima, ranka prisiliečiama, termovizoriumi fotografuojama, ausimis klausomasi. Jei langas turės sandarumo problemas ir nuotekis solidus - jums nereikės jokio dūmų testo, kad suvoktumėte problemos vietą. Dažniausiai tokie nesandarumai pradeda ošti kaip miške medžiai. Tuo mes stengiamė išsiskirti iš kitų įmonių - skiriame laiko jūsų objekto nesandarumų paieškai. Tokia procedūra užima papildomą laiką, bet jos nauda akivaizdi. Taip "patrankos skyle" užkamšius B pavirsta į A arba ne A+ klasę pagal sandarumą. Nors teko matyti ir objektų, kuriuose garažai yra labiau nesandarūs nei visas namas tris kartus didesnis. Faktiškai šis ketvirtas punktas ir formuoja didžiausią pridėtinę vertę sandarumo testo.

5. Iki sandarumo testo mes stengiamės išsiaiškinti jūsų objekto būseną. Jei objektas neparuoštas matavimams paprasščiausiai nevažiuojame nes žinome rezultatą iš anksto. Ko reikia efektyviam matavimui. Langai turi būti normaliai uždaryti ir pageidatina su rankenomis. Tinkuotos namo sienos, elektros rozetės lauko sienose sumontuotos, garo barjeras stoge visu perimetru sandarus. Yra ir kitų niuansų objekto pasiruošime, bet nesiplečiant - paskambinkite tel. 8686-50968 arba parašykite mums laiška Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir mes suteiksime pilną informaciją. Geriau telefonu sugaišime papildomas penkias minutes, nei važiuosime be prasmės pas jus į svečius. Mes vengiame banaliai neparuošto statinio matavimams. Taupysime ir jūsų ir mūsų laiką.

6. Viską reziumuojant mūsų privalumų visuma yra sekanti... Mes neskubame atlikti matavimo tik dėl paties matavimo. Mums svarbu skirti laiką objektui tokiu būdu, kad visiems, pasibaigus matavimui, atsirastų vidinis pasitenkinimas gautais rezultatais. Ir šioje vietoje nesvarbu ar mes gauname teigiamus rezultatus ar randame nesandarias vietas ir suteikiame informaciją apie tai kaip spręsti vieną ar kitą mazgą.

Pabaigai galime tik akcentuoti, kad sandarumo testas, kuris leidžia surasti problemas statinyje yra atliekamas iki pilnos namo apdailos. Tai yra sumontuotos lubos, nenudažytos sienos, sandarintas ir matomas garo barjeras. Skiriame tiek laiko sandarumo testui kiek jo reikia jums, o ne pačiam matavimui. Kuopštus, nuosekus testas užima apie 3-4 valandas.

Mūsų rekomenduojami straipsniai

Termoviziją atliksime pigiai, kvalifikuotai bei profesionaliai, atvykstame nuosavu transportu. Jūsų patogumui dirbame savaitgaliais. Vėliau įdiegsime į jūsų tvarkingą kompiuterį termo-programą, pamokysime naudotis. Analizuoti termonuotraukas ...
Pasyvus namas Tai pastatas, kuriame 20°C vidaus temperatūra gali būti pasiekta nenaudojant standartinių šildymo ir vėsinimo sistemų. Tokie pastatai yra vadinami "pasyviais", nes vyraujantys šilumos šaltiniai yra "pasyvūs" pvz.: saulės šiluma, ...
Skubiai pataisėm, palyginom keliose lentelėse naujo ir seno reglamento skaičius. Nuo 2019 metų vasario pirmos dienos atsirado korekcijos statinių suvartojamai energijai, techninei specifikacijai. Tad atsiradūs naujai informacijai, buvo prasminga ...
Sukurtas skyrius projekto naujienos dabartinėje būsenoje daugiau panašus į skyrių https://wwww.pasyvusnamas.info mėnoraštis. Faktiškai skyrius "porjekto naujienos" išsiplėtė iki blog kategorijos kaip ir kiti pagrindiniai meniu skyriai sprendimai, ...
Galima būtų įžvelgti kažikokį nesusipratimą, bet tikrai taip nėra. Paruošti gerą pasyvaus namo projektą tikrai reikia laiko ir šalto proto. Mus apima vis daugiau informacijos, su kuria jau reikia tiesiogine ta žodžio prasme kautis. Visko visur ir ...
Vienas iš svarbiausių statybos klausimų yra gvildenamas šiame straipsnyje. Kas yra banko paskola, kokius ji duoda privalumus ir trūkumus namo statyboje? Kas teigiamo ir niegiamo priimant sprendimą bendrauti su kredito instituciją, kuris suteikia ...
Pasyvaus namo laiptai? Kodėl tik pasyvaus namo laiptai? Tarytum jie kažikokie įpatingi pasyviame name. Mes taip negalvojam. Laiptai turi būti saugūs, patogūs, praktiški ir simpatišk. Bet, kad pasyviam name jie kažkuom įpatingai skirtūsi nuo ...
Langai yra šalčiausia pasyvaus namo dalis, o tai reiškia, kad reikalaujanti papildomo rūpesčio. Lietuvoje, bent dabartiniu metu, pasyvaus namo sprendimai ir skelbimai apie parduodamus pasyvius namus retsykiais turi keistokų apibūdinimų. Jei kalbėti ...
Skyriuje termovizija bandėme pateikti platesnes termovizorių galimybes mūsų aplinkoje. Teromovizoriaus istoriją, veikimo principus ir iliustruota medžiaga su pagrindinėmis panaudojimo kryptimis atskiras skyrius - termovizorius. Jei norite ...
Lietuva kontrastų šalis, arba paprasčiau kalbant - sveiki šiauriečiai! Taip, taip, kad ir koksai žalias mūsų krašas, iš žemiau pateiktos informacijos, vidurio Europa ar pietiečiais, nepaisant Lietuvos kaip geografinio centro, vadintis būtų didelė ...
Sąlyginai spontaniškai šis skyrius atsirado šiame puslapyje, nors bulterjeras ir puslapio autorius - draugai nuo 1993 metų. Jei nors vienas žmogus peržiūrėjęs šiuos filmukus žemiau apie šios veislės šunis pakeis savo nuomonę - rezultatas pasiektas. ...