Termovizoriai

3.termovizoriai

Informacija bus apie termovizorių gamintojus, termovizorių technines specifikacijas, skirtumus ir panašumus.

 

 

Termovizoriaus Fluke Tir1 vartotojo instrukcija ir specifikacija  EN arba RU

Mūsų termoviziniuose tyrimuose naudojamas termovizorius Fluke TIR1 galima pavadinti terminiu fotografavimo aparatu. Skirtas įrengimas fiksuoti pastatų problemines vietas su įpatingai maža matavimų paklaida - 0,07 laipsnio. Galimas dvejopas duomenų analizavimas. BMP arba JPG nuotraukos ganėtinai informatyvios bedrai peržiūrai. Jei jūs turite noro peržiūrėti itin tiksliai kievieną termonuotraukos tašką, tuomet reikia su termovizoriumi formuoti ne JPG, o IS.2 failus ir kompiuterinėje laikmenoje jau analizės galimybės visiškai kitokios. Kaip sugeba termovizoriai surinkti duomenis, bandyta aprašyti kitame skyriuje termovizorius. Žemesnėse nuorodose galite pasinaudoti programine įrangą ir atsisiūsti bandomą termonuotrauką bei savarankiškai pabūti ekspertu analizuojant duomenis.

Termovizoriaus programinė įranga Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , termovizijos analizės Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Parašykite mums ir mes viską atsiūsim.

termovizorius.vt4Pastaba - prieš atliekant termoviziją su termovizoriumi reikia pasirinkti duomenų formatą *.bmp arba *.is2. Bmp formato veliau negalima trasformuoti į is.2 formatą, o is.2 išsaugoti kaip bmp paveikslėlį galima. Is.2 formatas tarytum plastelinas, su kuriuo galima ir keisti formatus ir analizuoti juos kompiuteryje. Taip pat ir informacijos kalbos atvaizdavimas - pasirenkamas vieną kartą prieš atliekant matavimus.

Straipsnis neišbaigtas, aplankykite skyrių vėliau.