Slapukai

virtuali.tinklu.prieziura

Kokie duomenys renkami internetiniame puslapyje slapukų pagelba.

Internetinis puslapis www.pasyvusnamas.info renka statistinius duomenis apie vartotojų elgseną pačiame internetiniame puslapyje. Persiuntimo puslapiai , lankytojų kiekis, elgsena, naršyklės ir operacinės sistemos versijos, kiti statistiniai duomenys. Plačiau apie tai galite perskaityti šioje nuorodoje slapukai. Papildmą statistinę informaciją internetinis puslapis renka dėka integruotos turinio valdymo sistemos (TVS). Šios informacijos apimtį sudaro kelios sudedamosios dalys. Kiek kartų apsilankyta puslapio straipsnyje ir ši informacija laikoma tiek laiko kiek egzistuoja pats straipsnis. Taip pat TVS renka informaciją apie nerastus resurse puslapius. Tokia statistinė informacija saugoma ne ilgiau nei 12 mėnesių. 

Kokius asmeninius duomenis renka, naudojasi, perduoda internetinis puslapis slapukų pagelba.

Jūsų apsilankymo metu internetinis puslapis nerenka jokių asmeninių duomenų ir duomenų kurių pagrindu galima nustatyti žmogaus tapatybę. Statistikos duomenis naudoja puslapio valdytojas, trečiosioms šalims jokie duomenys nėra perduodami išskyrus įstatymo numatyta tvarka.

Kas sukūrė slapukus esančius mūsų puslapyje.

Visos slapukus generuojančios programos yra sukurtos trečiūjų šalių. Nors ir puslapio valdytojas integravo visą programinį kodą, bet negali modernizuoti ar konfiguruoti programų tokiu būdu kurio nenumatė trečiosios šalies pačios programos kūrėjas.

 

kvalifikacijos.patikraJūsų sutikimas su mūsų slapukų taisyklėmis.

Tęsdami naršymą internetinėje svetainėje jūs išreiškiate sutikimą su mūsų naudojamais slapukais.

Kas yra slapukai.

Mažos apimties tekstinis failas yra įrašomas į jūsų įrenginio naršyklės atitinkamą katalogą. Slapukų pagelba renkama statistinė informacija, o jūsų apsilankymas lieka anonimišku. Jūs turite galimybę panaikinti visus slapukų failus jūsų įrengime.

Kam tai daroma.

Puslapio lankytojų elgesio analizė leidžia kurti kokybiškesnį turinį, analizuoti turinio aktualumą, rasti programinio kodo klaidas, kitos svarbios puslapio administravimo užduotys.

Kodėl jus informavome.

Diskutuojama iki dabar, bet 2011 metų gegužės 26 dieną Europos komisija priėmė slapukų direktyvą. Daugiau apie tai galite pasiskaityti čia.

Ką apie tai mano puslapio autorius.

Šiuo metu pasaulio galingieji kaunasi informacijos fronte žymiai imantriau nei google analytics įrankiais. Privatumas įmanomas vis sunkiau, nes kosminis palydovas jūsų sklypo nuotraukas daro kada nori, nors tokio sutikimo jūs neduodate. Specialiosios tarnybos valstybėje negavusios kodavimo algoritmo rūpimai programai, kaip pavyzdys skype telefonija, stengiasi uždrausti tokios naudojimą. Ir tokios informacijos yra aibė. Ieškant informacijos šiam skyriui suprasta, kad dauguma puslapio valdytojų kopijuoja vieni nuo kitų tuos politikos tekstus, bet nelabai gilinasi į tai ką kopijuoja. Tikriausiai taip buvo prasmingiausia šio teksto pastraipa pačiam puslapio autoriui.

Įvadinis

pasyvus.namas.lukesciaiKairėje esantys lūkesčiai visuomet įtakos statybos procesą. Greitai - su mūsų klimatu lėtai statyti nesigaus. Šaltukas, lietus, vėjas, saulė ( retesnis statybinio greičio apribojimas), žmogiškas faktorius, medžiagų tiekimas - visi šie įvardinimai lėtina procesus. Pigiai? Mus žadėjo po euro įvedimo, kad viskas pabrangs procento dalimis, bet nieko tokio nesimato mūsų parapijoje. Darbininkas pabrangęs akivaizdžiai, medžiagos kyla po 5-10% per metus. Tikimės skaitytojas jau supranta, kad nubraukta "sena" kaina ir dideli nuolaidos procentai tai dar nėra patraukli galutinė kaina. Kokybė - jos norime visi! Susipažinus su pigių ir greitų darbų pasekmėmis lieka vienas iš stipriausių lūkesčių-kokybiškai. Kiek mums tenka analizuoti visus šiuos lūkesčius deriniuose labiausiai paplitęs yra pigiai-kokybiškai aukojant laiką. Jei šeima turi banko paskolą atsiranda lūkesčio derinys greitai-kokybiškai. Greitai verčia statytis bankas, o kokybiškai nori privatus asmuo. Jei jau kalbame apie namus statomus pardavimui čia jau klasikinis derinys greitai-pigiai. Viskas šiame derinyje paprasta. Statytoją spaudžia kreditiniai įsipareigojimai, todėl atsiranda greitis. Pigiai nes reikia uždirbti pelną statytojo akcininkams, valstybei, algos darbuotojams, pridėtinės išlaidos įmonėje ar net padengti nuostolius iš buvusio objekto. Paskutinis lūkesčių derinys (greitai-pigiai pardavimui) labai koregavo privačių namų rinką. Kokybiškai statyti tapo nerentabilu, o kontroliuoti perkamą būstą dar neįprasta. Nekilnojamo turto brokeris? Jo tikslas gauti komisą nuo parduoto turto, o ne analizuoti statinio kokybę.

Jums reikia konsultacijos dėl perkamo būsto kokybės patikros, planuojate statyti nuosavą namą? Lauksime Jūsų skambučio tel. 8-686-50968, arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

  Ar jau įvardinote sau ko tiksliai norite jūsų būsimame name? Tikriause dar ne iki galo... Tad, sveiki atvykę į pasyvaus namo informacijos sąvadą, kuris pavadintas bendriniu vardu - asmeninė energetikos strategija. Globalių pasaulinių problemų spręsti resursas nebandė (gal tik kai ką sistemingai apibendrino blog kategorijoje įdomybės), bet dideli pokyčiai prasideda nuo mažų dalykų. Kuomet puslapis pradėtas formuoti 2012 metais ir autorius turėjo požiūrį ir viltį į pasyvaus namo koncepciją tik iš užsienio spaudos. Keletas straipsnių buvo sukurta iš teorinių skaičiavimų, iliuzijų ir gerų noro derinio. Kažkokia dalis tokio įdealizmo aprašų yra likę ir juos bus malonu neužilgo redaguoti, nauja akim peržvelgiant. Kuomet prasidėjo pilotinio projekto statybos rašyti pasidarė lengviau apie patį veiksmą. Gyvai stebint procesą "nukrenta makaronai" visų vadybininkų, statybinkų. Nors  su visais kolektyvo iššūkiais pavyko susitvarkyti. Kodėl? Puslapio autorius statybos sektorių matė ne forumuose ar Restos parodą. Praktika iki namo statybų labai pasiteisino. Pilotiniame projekte, visai netikėtai, pavyko susipažinti su labai patyrusiais meistrais (su jais bendradarbiauti tenka ir iki dabar), o tai ne mažiau nei 50% sekmės. Praktika statybose nebūtinai gali atsirasti iš betarpiško skiedinio maišymo, plytos pakėlimo. Dalyvaukite techninės priežūros vizituose, komunikuokite su konstruktoriais, architektais. Stipriai prisidėjo termovizijos praktika. Kuo daugiau klaidų sugebėsite pamatyti, išanalizuoti iki jūsų namo statybų - tuo tobuliau gausis jūsų pirmas namas. Todėl kaip sakė klasikas - geriau valanda pokalbio nei penkios dešimtys laiškų. Paskambinkite mums, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.ir mums pavyks išgirsti jus, o jūs išgirsite mus. Skaityti daugiau

 
geras Šeimininkas, a kur skylę gręšim? Arba gilus žvilgsnis į problemą.. geras
 • 1.termovizija.grindinis.sildymas
 • 2.termovizija.grindinis.sildymas
 • 3.termovizija.grindinis.sildymas
 • 4.termovizija.grindinis.sildymas
Ar vertėjos statyti pasyvų namą? 2018 metų rusėjo 24 - spalio 3 dienomis temperatūrą laikosi namuose tokia kaip galerijoje pavaizduota!
 • 1.pasyvus.namas.davikliai.virtuve
 • 2.pasyvus.namas.davikliai.salonas
 • 3.pasyvus.namas.davikliai.tualetas.grindys
 • 4.pasyvus.namas.davikliai.vonia.grindys

pasyvus.namas.statybos.vadybaŽemiau mūsų paslaugų spektras, kuris tikimės Jus sudomins.

Gerų medžiagų kainos geros kainos domina visus... Kaip toje greitakalbėje - geri vyrai, gerą girą geria. Tame yra ir savotiškos logikos bei prasmės. Trumpas bandymas paaiškinti abu aspektus giliau. Pradėti norėtusi nuo logikos. Banalu, bet kad skaičius 2 yra didesnis nei skaičius 1 suprantame jau pradinėse klasėse. Reklamos teigia ( kurios paremtos vartotojo logika stebėti kainas) , kad nereikia mokėti daugiau, pas mus pigiau, o ar geriau nutylima. Aplamai mūsų komercijos pasaulis stengiasi parodyti tik teigiamas medalio puses, o neigiamos dalys informacijos gale ir labai mažmis raidėmis. Taip ir gaunasi, kad žmogus kainas mato, skaičius pažysta ir gali tai palyginti nedelsiant be jokio statybos vadovo ar techninės priežiūros. Ir prieš artimą gali savo nuomonę išsakyti... Žiūrėk mieloji, aš radau pigiau. Antroji pusė kaip mat apsidžiaugia, kad ant kailinių jau liks daugiau ir apipila minčių šeiminką komplimentais. Bet kaip visuomet, nelabasis šalimais detalių. Šioje vietoje svarbu bazinis suvokimas - mes lyginame analogiškus produktus ar visiškai skirtingus sprendimus? Kažkokią dalį sprendimų iš pilotinio projekto esame pateikę blog kategorijoje. Vienas praktinis pastebėjimas iš vartotojo elgsenos - namo sąmatas skaičiuoti pagal medžiagų kainas ir minimaliai nugirstas darbuotojų kainas( kaimynas sakė, uošvis girdėjo, super forume radom informaciją) yra kelias į statybų pragarėlį ir krūvos nervinių lastelių praradimo. Statybos procesas šiek tiek platesnis ir povandeninių akmenų jame ne tiek ir mažai. Jei jums reikalingas individualus pasyvaus namo sprendimas-esame pasirengę. Nors visi geriausi sprendimai slypi paprastume. Lauksime jūsų Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 868650968. Apie pilotinio namo sprendimų didžiają dalį galite perskaitę mūsų blog kategoriją - pasyvaus namo sprendimai.  Spauskite žemiau esantį "namuką"!Skaityti daugiau

 
 
Pasyvus namas trigubas mūras - sudėtingas elementų derinukas.  Savarankiškai susdoroti nėra lengva.

 termovizija.termozmones.naujienos.2016Termovizija su žmogišku veidu.

Apie termoviziją parašyta mūsų puslapyje ne tiek jau ir mažai. Patiems buvo įdomu sužinoti ką mes darom ir kada tai atsirado, kam pirmam šovė į galvą mintis apie infraraudonuosius spindulius. Pagaliau net pati termonuotrauka padėjo suvokti visą statybos proceso rezultatą visai kitokiu kampu. Su termovizoriumi pradėti stebėti įvairūs statinių mazgai leido ne konstatuoti faktą apie būsto būklę, bet ir pradėti suvokti gilumines tų problemų atsiradimo priežastis. O tai jau labai nemažas postūmis kelyje į pačios problemos sprendimą - suvokti kur šuo pakastas. Bėje ir namų augintinius su termovizoriumi fotografuojam, žmones, maistą. Vis šioks toks įvairesnis požiūris į mus supantį pasaulį. Taip žvelgiant į termovizoriaus vaizdus nuo 2018 metų ir atsirado mūsų pilotinis projektas su visais savo privalumais bei trūkumais. Tiksliau pasakius po termonuotraukos suvokimo tų problemų šalčio tiltuose sumažėjo kartais ir turim bent patys sau šiltesnį būstą savam krašte. O kad pas mus ne visuomet yra labai šilta byloja ir klimato zonų žemėlapis bei pagaliau patsai gyvenimo stebėjimas. Ką bekalbėtų mokslininkai su visomis Nobelio premijomis, bet mūsų klimato juostoje šilumos nėra apie visą pusmetį. Prabangus dujų terminalas yra pas mus, bet kainos šildymui, prie 2018 metų pabaigos, vis eina į viršų ir galo tam nesimato. Planuojame ateityje ir sandarumo testus atlikti, nes pasyvių namų daugėja, bet kol kas šaltu metu su termovizoriumi geriausiai matosi šalčio tilteliai. Pagaliau tas pats sandarumo testas daromas taip pat su termovizoriumi. Todėl siūlome pasižiūrėti ne į šilumos nuostolius sąskaitose, bet į tikrąsias šaltuko išdaigas toje vietoje, kurioje jisai apsygivenęs. Pasistengsim bendrom jėgom šį "gyventoją" iškraustyti.

Skaityti daugiau

 
 
Popierius iškęs visas jūsų svajones, o piniginė?  Galimybių studija - teisingas kelias tikslo link!

pasyvus.namas.techninis.projektavimas Techninis projektavimas arba galimybių studija pasyvaus namo projekte. Programa taip ir pavadinome - būk motyvuotas. Šiam klausimui dažnai užsakovas skiria nepelnytai mažai laiko, arba paieškos varianto kopijuojant to kas jau pastatyta kitur ar kiek panašiai lyginant su tuo kas planuojama. Atvirų forumų labai nemažai šiuo klausimu. Tai ir džiugina ir šiek tie baugina. Džiugesys yra tame, kad žmonių žingeidumas ir bandymas dalintis informacija tikrai yra pagirtinas ir sveikintinas. Kelią galima nueiti tik einant - kadaise pasakė išminčius. Bet tai ilgas kelias ir jame baugumas yra tame, kad informacijos gausoje labai sunku atsirinkti kas teisinga, o kas yra klaidos (kurias vieni nuo kitų kopijuoja). Puslapio pasyvus namas info kolektyvas nėra šventūjų rinkinys, bet pagrindines kopijuojamas klaidas ir netubulumus, per eilę metų atsijojom. Techninis projektavimas (arba galimybių studija) leis su praktikais (mes čia apie save turėjome omenyje) priimti greitesnius ir optimalesnius (optimalus šiuo atveju - ekonomiškai pagrystas sprendimas, bet ne pigiausias) namo statybos pasirinkimo kryptis. Pagrindinis tikslas - prieš architekto ir konstruktoriaus darbą pačiam užsakovui būti motyvuotam asmeniui nuosavo pasyvaus namo statybose.Skaityti daugiau

 
  Pasyvaus namo konstruktorius ir statinio techninė priežūra (viename asmenyje) - įdealus sprendimas! 

pasyvus.namas.projektavimasPasyvaus namo architektūrinis projektas ir darbiniai brėžiniai (konstruktyvas) . "Tempiant gumą" galima būt išskaidyt viską į dvi pastraipas. Bet per laiką atsiradusį suvokimą galima apibrėžti taip - architektūra ir konstruktyvas yra du viename reikalingi ir tampriai susiję projektai. Architektūra sprendžia ne tik namo energetinę klasę ir statinio išorės vaizdą, bet ir mases kitų dalykų, kurios reikalingos visiems pasyvaus namo privalumams įgyvendinti. Dalis problemų jau išspręsta technio projektavimo ir galimybių studijose, bet architektūra jau  yra sprendimas dar detalesnis ir įgavęs aiškesnį vaizdą su matmenimis ir pjūviais. Konstruktyvą dažnai norima perkelti ant sąmatininkų ir statybinkų. Bet tai keistokas užsakovo noras taupyti ir labai neatsakingas požūris į visą statybos procesą. Kažkiek situaciją pradėjo keisti tas faktas, kad naujiems statiniams statybos leidimas išduodamas tik su konstruktyvu. Bet formalūs brežiniai ir atliks statybos aikštelėje tik formalią funkciją. Šią papildomą sąnaudų dalį retsykiais pabandoma "optimizuoti" sumažinant darbinių brėžinių kiekį paliekant tik pagrindinių mazgų atvaizduose. Ir vėl nelabasis slypi detalėse. Taip ir norisi išversti klasiko žodžius - manęs nereikia apgaudinėt, aš pats save apgausiu.Skaityti daugiau

 
  Termovizija - mes statėme, statėme ir pagaliau pastatėme! Gal patikrinam? juokutis

Skaityti daugiau

 

  

 

Pasyvus namas ačiū

nigaliu Mums malonu, kad domitės sisteminio administravimo valdymo pultu.juokutis Tikimės mūsų puslapis jums patiko, teigiamai vertinate jumoro formą. Norėtumėm, kad jūs daugiau domėtumetės straipsniais, kurie yra meniu dešinėje ir viršuje. Taip pat atsiprašome tų lankytojų, kurie nesuprato viršutinių eilučių prasmės ir šį straipsnį surado per paieškos sistemas. Bet kuriuo atveju, šis straipsnis skirtas visiems pasakyti AČIŪ!geras

404 - Straipsnis nerastas

Jūs negalite peržiūrėti šio puslapio turinio dėl to, kad:

 1. straipsnis arba nuoroda pašalintas iš www,
 2. neteisingai surinkta puslapio nuoroda,
 3. klaida programiniame turinio valdymo kode,
 4. Jūs negalite peržiūrėti šio puslapio
 5. užklausos resursas prieinamas tik registruotiems vartotojams,
 6. sutrikimai atsiradę dėl interneto gedimo.

Jei turite sunkumų arba radote puslapyje klaidų, prašome susisiekti su sistemos administratoriumi Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  ir pranešti apie klaidą. Projektas nekomercinis, todėl pasitaikyti gali visko, ne iš piktos valios.

Mūsų rekomenduojami straipsniai

Termoviziją atliksime pigiai, kvalifikuotai bei profesionaliai, atvykstame nuosavu transportu. Jūsų patogumui dirbame savaitgaliais. Vėliau įdiegsime į jūsų tvarkingą kompiuterį termo-programą, pamokysime naudotis. Analizuoti termonuotraukas ...
Pasyvus namas Tai pastatas, kuriame 20°C vidaus temperatūra gali būti pasiekta nenaudojant standartinių šildymo ir vėsinimo sistemų. Tokie pastatai yra vadinami "pasyviais", nes vyraujantys šilumos šaltiniai yra "pasyvūs" pvz.: saulės šiluma, ...
Skubiai pataisėm, palyginom keliose lentelėse naujo ir seno reglamento skaičius. Nuo 2019 metų vasario pirmos dienos atsirado korekcijos statinių suvartojamai energijai, techninei specifikacijai. Tad atsiradūs naujai informacijai, buvo prasminga ...
Sukurtas skyrius projekto naujienos dabartinėje būsenoje daugiau panašus į skyrių https://wwww.pasyvusnamas.info mėnoraštis. Faktiškai skyrius "porjekto naujienos" išsiplėtė iki blog kategorijos kaip ir kiti pagrindiniai meniu skyriai sprendimai, ...
Galima būtų įžvelgti kažikokį nesusipratimą, bet tikrai taip nėra. Paruošti gerą pasyvaus namo projektą tikrai reikia laiko ir šalto proto. Mus apima vis daugiau informacijos, su kuria jau reikia tiesiogine ta žodžio prasme kautis. Visko visur ir ...
Vienas iš svarbiausių statybos klausimų yra gvildenamas šiame straipsnyje. Kas yra banko paskola, kokius ji duoda privalumus ir trūkumus namo statyboje? Kas teigiamo ir niegiamo priimant sprendimą bendrauti su kredito instituciją, kuris suteikia ...
Pasyvaus namo laiptai? Kodėl tik pasyvaus namo laiptai? Tarytum jie kažikokie įpatingi pasyviame name. Mes taip negalvojam. Laiptai turi būti saugūs, patogūs, praktiški ir simpatišk. Bet, kad pasyviam name jie kažkuom įpatingai skirtūsi nuo ...
Langai yra šalčiausia pasyvaus namo dalis, o tai reiškia, kad reikalaujanti papildomo rūpesčio. Lietuvoje, bent dabartiniu metu, pasyvaus namo sprendimai ir skelbimai apie parduodamus pasyvius namus retsykiais turi keistokų apibūdinimų. Jei kalbėti ...
Skyriuje termovizija bandėme pateikti platesnes termovizorių galimybes mūsų aplinkoje. Teromovizoriaus istoriją, veikimo principus ir iliustruota medžiaga su pagrindinėmis panaudojimo kryptimis atskiras skyrius - termovizorius. Jei norite ...
Lietuva kontrastų šalis, arba paprasčiau kalbant - sveiki šiauriečiai! Taip, taip, kad ir koksai žalias mūsų krašas, iš žemiau pateiktos informacijos, vidurio Europa ar pietiečiais, nepaisant Lietuvos kaip geografinio centro, vadintis būtų didelė ...
Sąlyginai spontaniškai šis skyrius atsirado šiame puslapyje, nors bulterjeras ir puslapio autorius - draugai nuo 1993 metų. Jei nors vienas žmogus peržiūrėjęs šiuos filmukus žemiau apie šios veislės šunis pakeis savo nuomonę - rezultatas pasiektas. ...