Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1310ks

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1310ksPutų polistirolo pjaustymas staklės STY-1310ks - sėkminga modelio STY-1310 modefikacija. Galima pajuokaujant bandyti iškoduoti ks raidžių trumpinį - kampų sprendimas. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas. Peržiūrėjus mūsų suformuotą nuotraukų galeriją straipsnio apačioje - pastebėsite galimybę polistirolo pjūvių kampu sprendimą, šiose polistirolo pjaustymo staklėse. Su panašiu poreikiu buvo susidurta ir mūsų pilotiniame projekte, kuomet buvo šiltinamas plokštuminis pamatas. Pamato klojiniams minimaliai pasislinkūs gavosi ne 90 laipsnių pamato kraštai. Tokiems neįdealiems paviršiams būtų labai patogu turėti tokias polistirolo pjaustymo stakles STY-1310ks. Stogų nuožulnų šiltinimui taip pat nepamainomas įrankis. Trumpai tariant konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe. Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 31 centimetro. Tai yra storis siekiant A, A+ ir A++ energetinės klasės namo sienos varžai gauti. Skaičiavome pagal neoporo technines charakteristikas, kuomet liamda-d yra 0,032. Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1300ks mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios putų polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti.

polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes

   

 Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130 mm. (1000 mm.-Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 310 mm. esant 90° kampui ir 230 mm. esant 45° kampui
Kampinis pjovimas: 30° – 90° laipsnių
Įstrižas pjovimas: 0 – 250 mm.
Gylio fiksavimo veržlė: 1x
Kojų – atramų ilgis: 710 mm., ištraukiamos
Darbinis aukštis: 630 mm.
Staklių svoris: 15,5 kg.
Transformatorius: 230V sek. 30V/150VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Dažytas daugiasluoksnis beržas

Kaina be PVM - 1699 eurai ( 5866,31 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Susipažinkite su putų polistirolo pjaustymo staklių STY-1310ks nuotraukų galerija.
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
 • 5.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
 • 6.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310ks
{aicontactsafeform pf=2}

Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1310

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1310Putų polistirolo pjaustymas - staklės STY-1310. Pirmieji mūsų katalogo modeliai STY-1124, STY-1124F ir STY-1300l turėjo vieną bendrą panašumą - polistirolo pjaustymo blokų storis ne didesnis nei 25 centimetrai. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas. Modelis STY-1310 turi galimybe atlikti polistirolo pjaustymą jau iki 31 centimetro, kas jau ir A+ ir A++ energetinės klasės namo sienas apšiltinsite be didesnio vargo. Skaičiavimas buvo atliktas su prielaida, kad šiltinatės neoporu, kuomet liamda-d yra 0,032, o apdaila - dekoratyvinis tinkas. Papildoma plokštė šio modelio priede - polistirolo imobilizacija po atlikto polistirolo pjovimo. Šis sprendimas yra labai reikalingas dirbant su įrankiu aukščiuose šiltinant daugiabučių fasadus. Krentantis putopolistirolo blokas iš 15-17 metrų aukščio - nėra džiugiausi darbo momentai. O visa likusi informacija identiška mūsų ankstesniuose mūsų modelių aprašymuose, kurių devizas būtų -konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe! Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 31 centimetrų.  Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1310 mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas putų polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti. Paruošėme ir nekomercinį straipsnį apie polistirolą ir jo visą gyvavimo ciklą. Kam įdomu spauskite šią nuorodą - polistirolas.

polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes


   

Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130 mm. (1000 mm. -Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 310 mm. esant 90° kampui ir 230 mm. esant 45° kampui
Kampinis pjovimas: 30° – 90° laipsnių
Gylio fiksavimo veržlė: 1x
Kojų – atramų ilgis: 710 mm., ištraukiamos
Darbinis aukštis: 630 mm.
Staklių svoris: 15,5 kg.
Transformatorius: 230V sek. 30V/150VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Dažytas daugiasluoksnis beržas

Kaina be PVM - 1499 eurai ( 5175,75 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Putų polistirolo pjaustymo staklių STY-1310 galerija kitu kampu...
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 5.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 6.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
 • 7.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1310
{aicontactsafeform pf=2}

Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1300l

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1300.lPutų polistirolo pjaustymas - staklės STY-1300L . Trečias mūsų blogo įrankis po modelių STY-1124 ir STY1124F. Visų standartinių privalumų aprašymas, jei šiame bloge atsivertėte stakles pirmas, žemiau. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas. Pradėtumėm nuo skirtumų nuo aukščiau išvardintų modelių. Platesnė, iš daugiasluoksnės  beržo medienos, lenta ir polistirolo įpjovos gylio nustatymo galimybė, kurios STY-1124 ir STY-1124F neturi. Trys atraminės kojos - dvi standartinėje komplektacijoje ir vieną galima užsakyti papildomai.  Belieka tik pasikartoti, kad visos konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe. Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 25 centimetrų. Tai yra minimalus storis siekiant A energetinės klasės namo sienos varžai gauti. Skaičiavome pagal neoporo technines charakteristikas, kuomet liamda-d yra 0,032. Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1300L mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios putų polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti. Paruošėme ir nekomercinį straipsnį apie polistirolą ir jo visą gyvavimo ciklą. Kam įdomu susipažinti su skirtumais tarp polistireno ir polistirolo - spauskite šią nuorodą  polistirolas.

polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes

   

Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130 mm. (1000 mm.-Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 250 mm. esant 90° kampui ir 180 mm. esant 45° kampui
Kampinis pjovimas: 30° – 90° laipsnių
Gylio fiksavimo veržlė: 1x
Kojų – atramų ilgis: 710 mm., ištraukiamos
Darbinis aukštis: 630 mm.
Staklių svoris: 14 kg.
Transformatorius: 230V sek. 30V/150VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Dažytas daugiasluoksnis beržas

Kaina be PVM - 1100 eurų ( 3798,08 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Putų polistirolo pjaustymas su staklėmis STY-1300l patogus ir paprastas sprendimas - foto galerija visais kamapais paties įrankio.
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1300l
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1300l
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1300l
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1300l
{aicontactsafeform pf=2}

Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1124F

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1124FPutų polistirolo pjaustymas - staklės STY-1124F. Primosios staklės mūsų savade buvo be raidės F - vadinasi šios polistirolo paustymą atliks jau šiek tiek tobuliau. Tobulumui ribų nėra, bet šių polistirolo pjaustymo staklių modernizacija turės teigiamos įtakos jūsų darbe. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas.  Konstrukcija yra analogiška jau ankščiau aprašytam polistirolo pjausymo stalių modeliui STY-1124. Tad kas naujo pridėjus F raidę.... Dvi atraminės kojos yra žymiai ilgesnės nei  STY-1124 modelyje, galima trečia atraminė staklių koja konstruktyve. Turima papildoma plokštė konstrukcijoje neleidžia nukristi polistirolo likučiams - tai labai aktualu dirbant su polistirolu didesniuose aukščiuose nei 5-6 metrai. O toliau belieka tik pasikratoti apie visus likusius šių staklių privalumus -konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe. Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 25 centimetrų. Tai yra minimalus storis siekiant A energetinės klasės namo sienos varžai gauti. Skaičiavome pagal neoporo technines charakteristikas, kuomet liamda-d yra 0,032. Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1124 mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios putų polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti.

polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes

   

Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130 mm. (1000 mm.-Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 250 mm. esant 90° kampui ir 180mm esant 45° kampui
Kampinis pjovimas: 30° – 90° laipsnių
Gylio fiksavimo veržlė: – nėra
Kojų – atramų ilgis: 700 mm.
Staklių svoris: apie 13,3 kg.
Transformatorius: 230V sek. 30V/150VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Sluoksniuota – klijuota faniera

Kaina be PVM - 975 eurai ( 3366,48 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Nuotraukų galerija putų polistirolo pjaustymo staklės kitu kampu - STY-1124F.
 
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124f
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124f
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124f
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124f
 
 

Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1124

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1124Putų polistirolo pjaustymas - staklės STY-1124. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas. Konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe. Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 25 centimetrų. Tai yra minimalus storis siekiant A energetinės klasės namo sienos varžai gauti. Skaičiavome pagal neoporo technines charakteristikas, kuomet liamda-d yra 0,032. Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1124 mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios putų polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti. Kam įdomu susipažinti su pačia pjaustymo medžiaga - paruošėme ir nekomercinį straipsnį apie polistirolą ir jo visą gyvavimo ciklą. Kam įdomu spauskite šią nuorodą - polistirolas.

polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes

   

Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130 mm. (1000 mm.-Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 250 mm. esant 90° kampui ir 180 mm. esant 45° kampui
Kampinis pjovimas: 30° – 90° laipsnių
Gylio fiksavimo veržlė: –
Kojų – atramų ilgis: 100 mm.
Staklių svoris: apie 11,0 kg.
Transformatorius: 230V sek. 30V/150VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Sluoksniuota – klijuota faniera

Kaina be PVM - 750 eurų ( 2589,60 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Pamatykitė putų polistirolo paustymo stakles taip, tarytum jos jau jūsų darbo vietoje...
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1124
{aicontactsafeform pf=2}

Polistirolo pjaustymas

polistirolo.pjaustymasApie putų polistirolo, neoporo pjaustymą jūsų pasyviame name - įžanga į pjaustymo staklių pasaulį su video informacijos blokais. Kol nebuvo atrasta nafta žmonės pastatuose saugodavo šilumą įvairiausiais būdais. Ne taip seniai buvo mūsų kaimuose dūminės pirkios, medinių namų konstrukcijas sandarindavo su samanomis, turtingesnis pilietis iš akmens storą sieną susiręsdavo - ir nedegi konstrukcija ir ganėtinai sandari, kiek tai įmanoma buvo tuo metu. Laikui bėgant žmogus iš naftos produktų pradėjo gaminti aibes dalykų be mums daugiau pažystamo mazuto, dyzelino ir benzino. Atsirado polistirenas su savo 98% oro ir 2% polistireno medžiagos. Pradžiai polistirolas buvo baltas, po to ir juodas atsirado su grafito priedais - pavadinimu neporas. Šiltinimo medžiagų storiai kito su lik kiekvienų energijos pabrangimu. Polistirolą pradėjo palaipsniui keisti neoporas - mažesni šiltinimo storiai apie 25%. Rodos 2014 metų pabaigai visi Lietuvoje apsidžiaugė energijos šaltinių kainų kritimu - žiūri gi neilgas tas kainos džiaugsmas kai euras su doleriu link pariteto pajudėjo. Apie ką mes čia....Laikas, kuomet su kirviu namą galima buvo pasistatyti, jau praėjo ir vien tik staliaus ir dailidės, energetiškai efektyviems namas, nebeužtenka. Kairėje fotografijoje neoporo blokai jau siekia net 34 centimetrus ir su kirviu apdoroti šiltinimo medžiagą būtų sunkoka. Todėl ir parinkome kelis modelius polistirolo pjovimo staklių jūsų būsimoms statyboms.  Pas mus jas galite nusipirkti visus bloge nurodytus modelius, taip pat turime polistirolo staklių tumpalaikei nuomai. Stengsimės atsakyti į visus jūsų rūpimus klausimus. Kreipkitės jums patogiu metu e.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8-686-50968.

Pabandytumėm suskitstyti visas polistirolo stakles į grupes ir pogrupius.

Rankų darbo putų polistirolo pjovimo staklės - kadangi mazgai nėra sudėtingi, o mūsų piliečiai išradingi....

Prieš kokius 3x metelius tai vadindavosi programinėmis staklėmis ir tokiomis naudojosi karinio komplekso gamyklos - Sigma, Vilma, Venta. Dabar malonėkite savo kambaryje laisvalaikiu išsipjauti drugelius be jokių minčių apie karines technologijas. Nors teisybės dėlei, giliau pasistudijavūs mus supančią aplinką - praktiškai visi mus supantys įrengimai iš tos karinės pramonės ir atėję termovizija, internetas, mobilus rišys ir visi kompiuteriai.

   

Rankiniai putų polistirolo pjaustymo įrengimai - pramoniniu būdu gaminami prietaisai. Panašius naudojome ir mūsų projekte...

Su šiuo įrengimu naudojomės apdirbant putų polistirolą kuomet reikėjo montuoti pasyvaus namo langus. Geras aparatas - išsprendėme mases problemų. Faktiškai šiam įrankiui tiktų retorinė frazė - kaip karštu peiliu per sviestą. Patsai aparatas taip ir veikia, tik įkaitinta metalinė geležtė pjauna polistirolą. Staklėmis nepavadinsi, bet įkaitusio peilio sinonimas tinka šiam įrengimui.

Putų polistirolo pjovimo staklės gaminamos pramoniniu būdu. Veikia karštos įtempiamos vielos pagrindu - naudotos mūsų projekte.

Jei norite tokių įrengimų nusipirkti ar domina trumpalaikė nuoma - aplankykite specialiai tam skirtą blogą - polistirolo pjovimo staklės.geras Net šeši skirtingi polistirolo pjovimo staklių modeliai išspręs daugumą fasado šiltimo problemų.

Pramoninės didelių, sudėtingų gaminių programuojamos putų polistirolo pjovimo staklės- pjauna karštos vielos pagrindu.

Su šiomis staklėmis ir architektūriniai sprendimai galimi ir plokštuminio pamato liktinius klojinius išpjauti galima. Kelios įmonės tokias turi ir Lietuvoje. Eiliniam privataus namo statytojui tokų polistirolo pjovimo staklių neprisireiks objekte, bet bendram išsilavinimui praplėsti - kodėl ne? Pagaliau mums šį straipsnį ruošti taip pat patiko, nes kaip visuomet bandome pateisinti domeno galūnę www.pasyvusnamas.info.  Paruošėme straipsnį apie polistirolą ir jo visą gyvavimo ciklą. Kam įdomu spauskite šią nuorodą - polistirolas.  Turite klausimų kreipkitės mūsų e.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Polistirolo pjaustymas - staklės STY-1400

polistirolo.pjaustymo.stakles.sty.1400Putų polistirolo pjaustymo staklės  STY-1400 PROFI

 Tai geriausia ką galime pasiūlyti! STY 1400 PROFI -tai aukščiausios klasės profesionalios putų polistirolo pjovimo staklės. Modelis gaminamas iš labai aukštos kokybės medžiagų (nerūdyjantis plienas su aliuminio frezuotų, pjautų ir suvirintų detalių, nerūdyjančio plieno varžtai). Visas kompleksas sprendimų įrengime padidiną staklių tarnavimo laiką. Bet kurios  mūsų parduodamos pjovimo staklės tinka darbui su šiltinimo medžiaga padavinimu - neoporas.  Modelis STY-1400 turi papildomą specialų “kampinių įpjovų” rėmą, kuris yra sumontuotas ant pagrindinio staklių rėmo. Stacionariai pritvirtintas papildomas “kampinių įpjovų” rėmas , lyginant su kitų gamintojų staklėmis, nereikalauja papildomo laiko jo montavimui ir demontavimui ant staklių. Jis yra stacionariai pritvirtintas ir pjovimo metu naudoja pagrindines staklių liniuotes ir kitus matuoklius. Papildomas rėmas nuo pagrindinio rėmo atsilenkia 45 arba 90 laipsnių kampu. Patogus įrankis - svari laiko ekonomija objekte. Konstrukcijos paprastumas suderintas su vokiška kokybe! Aliuminio dalys yra suderintos su nerūdijančio plieno konstrukcijomis. Straipnio apačioje pridėjome ir pagrindinies pjaustymo staklės pjovimo galimybes. Su šiuo modeliu bus įmanoma atlikti darbus su polistirolo plokštėmis kurių storis yra iki 31 centimetrų. Tai yra polistirolo storis siekiant A, A+ ir A++ energetinės klasės namo sienos varžai gauti. Skaičiavome pagal neoporo technines charakteristikas su tinkuotu fasadu, kuomet liamda-d yra 0,032. Todėl šią putų polistirolo pjaustyklę mūsų kraštuose bus galimybė naudoti dar ilgus metus. Jei jūsų objektai yra ne vien privatūs namai, kurių aukštingumas iki 8,5 metro, o ir vienas kitas daugiabutis kaimyno pusėje nusimato - polistirolo paustymo staklės STY-1400 mielai bus jums pagelbininku ir ant pastolių. Tvirtinasi puikiai, darbas patogus ir laiko sąnaudos mažėja kartais. Šios polistirolo pjaustymo staklės yra puikus ekonominės klasės įrankis skirtas polistirolo apdirbimo darbams. Kokybiškas vokiečių gamintojo produktas prie kurio bus malonu patiems prisiliesti ir kolegoms negėda parodyti. Paruošėme ir nekomercinį straipsnį apie polistirolą ir jo visą gyvavimo ciklą, bei kuo skiriasi polistirenas nuo polistirolo. Kam įdomu spauskite šią nuorodą - polistirolas.polistirolo.pjovimo.stakles.galimybes

   

Techninės specifikacijos:

Pjovimo aukštis: 1130mm. (1000 mm.-Plokštės pjovimas diagonaliai)
Pjovimo gylis (storis): 310 mm.
Kampinis pjovimas: Pagrindinis 90° kampu, į kairę ir į dešinę 45°kampu
Gylio fiksavimo veržlė: 1x
Kojų – atramų ilgis: 710 mm.
Darbinis aukštis: 630 mm.
Liniuotė – matuoklė: į kairę 1000 mm. ilgio, į dešinę 430mm ilgio
Transformatorius: 30V/11V/168VA 2x apsauga
Pagrindinė plokštė: Aukšto slėgimo plokštė

Kaina be PVM - 2149 eurai ( 8292,33 lt. ), be pristatymo išlaidų.

Pamatykite putų polistirolo pjaustymo stakles STY-1400 profi kitais kampais...
 • 1.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 2.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 3.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 4.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 5.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 6.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 7.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
 • 8.polistirolo.pjaustymas.stakles.sty.1400
{aicontactsafeform pf=2}

Mūsų rekomenduojami straipsniai

Termoviziją atliksime pigiai, kvalifikuotai bei profesionaliai, atvykstame nuosavu transportu. Jūsų patogumui dirbame savaitgaliais. Vėliau įdiegsime į jūsų tvarkingą kompiuterį termo-programą, pamokysime naudotis. Analizuoti termonuotraukas ...
Pasyvus namas Tai pastatas, kuriame 20°C vidaus temperatūra gali būti pasiekta nenaudojant standartinių šildymo ir vėsinimo sistemų. Tokie pastatai yra vadinami "pasyviais", nes vyraujantys šilumos šaltiniai yra "pasyvūs" pvz.: saulės šiluma, ...
Skubiai pataisėm, palyginom keliose lentelėse naujo ir seno reglamento skaičius. Nuo 2019 metų vasario pirmos dienos atsirado korekcijos statinių suvartojamai energijai, techninei specifikacijai. Tad atsiradūs naujai informacijai, buvo prasminga ...
Sukurtas skyrius projekto naujienos dabartinėje būsenoje daugiau panašus į skyrių https://wwww.pasyvusnamas.info mėnoraštis. Faktiškai skyrius "porjekto naujienos" išsiplėtė iki blog kategorijos kaip ir kiti pagrindiniai meniu skyriai sprendimai, ...
Galima būtų įžvelgti kažikokį nesusipratimą, bet tikrai taip nėra. Paruošti gerą pasyvaus namo projektą tikrai reikia laiko ir šalto proto. Mus apima vis daugiau informacijos, su kuria jau reikia tiesiogine ta žodžio prasme kautis. Visko visur ir ...
Vienas iš svarbiausių statybos klausimų yra gvildenamas šiame straipsnyje. Kas yra banko paskola, kokius ji duoda privalumus ir trūkumus namo statyboje? Kas teigiamo ir niegiamo priimant sprendimą bendrauti su kredito instituciją, kuris suteikia ...
Pasyvaus namo laiptai? Kodėl tik pasyvaus namo laiptai? Tarytum jie kažikokie įpatingi pasyviame name. Mes taip negalvojam. Laiptai turi būti saugūs, patogūs, praktiški ir simpatišk. Bet, kad pasyviam name jie kažkuom įpatingai skirtūsi nuo ...
Langai yra šalčiausia pasyvaus namo dalis, o tai reiškia, kad reikalaujanti papildomo rūpesčio. Lietuvoje, bent dabartiniu metu, pasyvaus namo sprendimai ir skelbimai apie parduodamus pasyvius namus retsykiais turi keistokų apibūdinimų. Jei kalbėti ...
Skyriuje termovizija bandėme pateikti platesnes termovizorių galimybes mūsų aplinkoje. Teromovizoriaus istoriją, veikimo principus ir iliustruota medžiaga su pagrindinėmis panaudojimo kryptimis atskiras skyrius - termovizorius. Jei norite ...
Lietuva kontrastų šalis, arba paprasčiau kalbant - sveiki šiauriečiai! Taip, taip, kad ir koksai žalias mūsų krašas, iš žemiau pateiktos informacijos, vidurio Europa ar pietiečiais, nepaisant Lietuvos kaip geografinio centro, vadintis būtų didelė ...
Sąlyginai spontaniškai šis skyrius atsirado šiame puslapyje, nors bulterjeras ir puslapio autorius - draugai nuo 1993 metų. Jei nors vienas žmogus peržiūrėjęs šiuos filmukus žemiau apie šios veislės šunis pakeis savo nuomonę - rezultatas pasiektas. ...