Pasyvaus namo medžiagos

pasyvaus.namo.medziagos.blokeliaiPasyvaus namo medžiagos labai platus skirsnis šio puslapio. Pasyviam namui nėra ribojimo medžiagų pasirinkime. Yra tam tikri būtini sprendimai ir medžiagos sandarumui pasiekti, bet betono, armatūros, šiltinimo ir sandarinimo medžiagų neišvengsite, net jei tai bus šiaudinis namas. Su vienomis medžiagomis pasiekti rezultatus galima geresnius, su kitomis...kitokius.

Kuriant puslapio struktūrą, buvo žinoma, o lankomumas ta tik patvirtino, kad šis skyrius bus vienas iš reikalingiausių internetinio resurso dalių. Visos statybos, kuriose medžiagos teikiamos sklandžiai, yra patikimos naudojant ir suteiks namui didesnę pridetinę vertę - yra kiekvieno statytojo ar būsimo pasyvaus namo sąvininko tikslas. Savo patirties iš pilotinio projekto, naujų medžiagų, tinkančių pasyvaus namo statyboms bus šio skyriaus aktualijose. Palaipsniui šis skyrius, tikimės, padės vartotojams greičiau susiorentuoti susitemintoje informacijoje. Informacijos susijusios su medžiagomis, bet neatitinkančiomis reikalavimų pasyvaus namo krypties statyboms - tokios informacijos vengsime ir nepublikuosime. Na kaip pvz. - blokelių siena ir nereikia šiltinti, ar kažkas panašaus. Gal pagal dabartini STR. ir nereikia šiltinti, bet pagal pasyvų namą  - visus juos reikia "aprengti".

   Ne paslaptis, kad po vieną mes kiekvienas galime daug, bet drauge mes galime dar daugiau. Apie ką čia dabar?

Mintis! Jei projektas yra publikuojamas svetainėje, savaime suprantama pasyvaus namo projektas, grupė, dalyvavusi pilotinio projekto kūrime ir naujai prisijungę tiekėjai, parduotų šiltų ir sandarių namų mylėtojams medžiagas spec. kainomis. Namo projekto viešinimas būtų be adresų, veidų ir kitų privatumą užtikrinančių detalių.  Mums būtų svarbi jūsų nuomonė šiuo klausimu. Klausimus galite užduoti per e.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba rašykite komentarų modulyje.

O kadaise buvo ir taip...